Запит Палій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.
10.07 2020р Прокуратурою Сумської області було надіслано мою заяву до Сумської місцевої прокуратури щодо законності дій окремих осіб ПФ "Астра" ,можливого вчинення кримінального правопорушення. 16.07.2020р заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Муха О. спрямував для організації проведення перевірки звернення до Начальника Управління Держпраці в Сумській області Семенога Ю.Д. 28.07.2020р з відповіді на моє звернення до Управління Держпраці в Сумській області я дізналася, що при виході 13 та 14.07.2020р на перевірку інспектором Держпраці встановлена відсутність об"єкта. Водночас інформую, що з Єдиного державного реєстру юридичних осіб дізналася, що ПФ "Астра" змінила свою юридичну адресу,власника та керівника, а тому 16.07.2020р я відправила повторне звернення до Управління Держпраці з проханням провести перевірку за новими даними, але відповіді не отримала. 29.07.2020р на електронну адресу Сумської місцевої прокуратури надсилала запит,але відповіді також не отримала. Відповідно до ст.51 Кодексу України про адміністративне правопорушення якщо віртість викраденого майна перевищує 0,2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян, тобто 210,2 грн, тоді для особи, що скоїла правопорушення настає кримінальна відповідальність. Інформую, що ПФ "Астра", директором якої на момент моєї роботи в даній фірмі була Геренко Оксана Іванівна, заборгувала мені розрахункові кошти в розмірі 6095,08 грн.Також 16.07.2020р надсилала звернення рекомендованим листом на нову адресу роботодавця, але лист повернувся по причині, що адресат відсутній за вказаною адресою (м.Суми, вул.Роменська,16).
Враховуючи вищеописане прошу Вас:
1)Пояснити причину спрямування заяви до Управління Держпраці, а не до ГУНП в Сумській області для досудового розслідування, враховуючи ,що роботодавець ухиляється від перевірки інспектора Держпраці.
2)порушити по відношенню до Геренко Оксани Іванівни кримінальну справу за ст.175 КК України.
3)призначити слідчого для досудового розслідування.
4)надати витяг з ЄРДР.

З повагою,

Ліна Палій

Управління Держпраці у Сумській області,

1 Attachment

--
Это сообщение было проверено AVG на наличие вирусов.
http://www.avg.com