запит Опора 2

Михайленко Оксана

7 квітня 2020 року        

 
Херсонському міському голові
Миколаєнко Володимиру Васильовичу
73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37,
каб. 303
[email address]
 
Координатора моніторингу партій в Херсонській області
Михайленко Оксани
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, вул. Наддніпрянська, 135
тел. +380 662083045
е-mail: [email address]
 
 
 
ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1.      Результати голосування за період сьомого скликання Херсонської міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо висловлення недовіри міському голові.
2.      Результати голосування за період сьомого скликання Херсонської міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо обрання секретаря міської ради.
  Херсонська міська рада є розпорядником запитуваної інформації, а сама інформація знаходиться у володінні розпорядника.
Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу:  [email address]

Оксана Михайленко
Координатор моніторингу партій в Херсонській області