Запит НБУ Про перелік інформації з обмеженим доступом, що не належить до державної таємниці

Павло Іванов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копію постанови Правління Національного банку України №246 від 14.08.2008р. Про перелік інформації з обмеженим доступом, що не належить до державної таємниці.

З повагою,

Павло Іванов

Павло Іванов

Повторний запит

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до
публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право
звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання
публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні
документи):
1. Копію постанови Правління Національного банку України №246 від 14.08.2008р. Про перелік інформації з обмеженим доступом, що не належить до державної таємниці.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до ст.212-3 КУпАП неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень» та «Про засади запобігання і протидії корупції», або на адвокатський запит, запит кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, її палати або члена відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Прошу надати відповідь у встановлений законом строк.
У випадку порушення строків, або ненадання інформації буду змушений звертатися до суду з позовом про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії, та до компетентних органів щодо притягнення відповідальних осіб з питань публічної інформації до адміністративної відповідальності.

З повагою,

Павло Іванов

NBU, Національний банк України

1 Attachment