Запит на публічну інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Короткова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Короткова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати відображену та задокументовану будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформацію щодо форми розпорядчого документу в якому в період з 26 серпня 2015 року до 27 грудня 2017 року керівник закладу вищої освіти мав визначати строк відшкодування до Державного бюджету України коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців з числа громадян України, які навчалися за державним замовленням у вищих навчальних закладах, не завершили навчання за певним ступенем освіти і за результатами вступних випробувань на підставі наказів керівника закладу освіти у 2015, 2016 та 2017 роках були зараховані для повторного здобуття вищої освіти за певним ступенем за державним замовленням до числа здобувачів вищої освіти.

З повагою,

Тетяна Короткова

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

Міністерство освіти і науки України

 

Наша адреса:

[email address]

 

Тетяна Короткова залишив коментар ()

Розрив башки !!!! Як казав один кіногерой: - "Сказочный д***б !!! Якщо цю маячю підписав Перший заступник Міністра освіти, кандидат фізико-математичних наук, то які ж там заступники, а які керівникі департаментів ? І теорія вірна, оскільки готував відповідь рядовий клєрк Пасічний С.В. То ж не дивно, що така освіта. А зарплата у них з наших податків.