Запит на публічну інформацію

Доброго дня!
Двадцять друге грудня дві тисячі двадцять першого року
ЗАПИТ
На надання публічної інформації

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування,як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію,яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3,4,14 Закону України«Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.
Згідно зі статтею 5 Закону України«Про доступ до публічної інформації" доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію,при цьому згідно зі статтею 19 цього закону запитувач має право звернутися до розпорядників інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Згідно зі статтею 22 Закону України«Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації,який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє,зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. Згідно до статті 22 Закону України«Про доступ до публічної інформації" у випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь - письмово вказати причину.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5,6,13 Закону України«Про доступ до публічної інформації", статей 5,6 Закону України"Про інформацію", вимагаю надати інформацію:
1. Чи був направлений на виконання Національною Поліцією України до головних управлінь Національної Поліції в областях, до територіальних (відокремлених) підрозділів Головного Управління в областях Протокол номер 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій"Про стан забезпечення санітарно- епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої короно вірусом COVID-19", затверджений 10 березня 2020 року.
2. Якщо був направлений вкажіть дату коли це було зроблено і надайте належним чином завірену фоотокопію документа, яким це було зроблено.
3. Яку відповідальність несуть працівники поліції згідно дисциплінарного статуту за невиконання покладених на них зобов'язань, щодо виконання Комунікаційного плану затвердженого Протоколом номер 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року.
Відповідно до статті 20 Закону України«Про доступ до публічної інформації" , прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідно прошу надіслати на електронну адресу [email address].
Вимагаю надати номер та дату реєстрації цього запиту на електронну пошту зазначену вище.
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або неповної інформації,я буду змушена звертатися за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Олена
З повагою,

Олена

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Олена!

Створен запит #526029 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Олена

На ваше звернення #526029 надана відповідь:

Шановний Олена !

Ваш запит передано на розгляд керівництву Національної поліції України.

[1]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування НПУ, Національна Поліція

1 Attachment