Запит на публічну інформацію

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

Я, Панібрат Марія, представник співвласника ОСББ "Авіатор-17" Панибрат Олексія, який володіє квартирою номер 122 в даному ОСББ (м. Київ, вул. Ірпінська 63 а). Право власності Панібрат О.М. підтверджується витягом з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власноті. Реєстраційний номер: 34387910. Моє право як представника співвласника ОСББ "Авіатор-17" Панібрат О. М. підтверджується довіреністю. Зареєстровано в реєстрі №2153.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи приймало участь ОСББ "Авіатор-17" у конкурсі на кращі проекти з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ, на умовах співфінансування – 70% оплати з міського бюджету, 30% - оплати за рахунок ОСББ/ЖБК у 2016-2020 роках? Чи приймає ОСББ "Авіатор-17" участь у конкурсі у 2021 році?
2. Які види робіт, (30% за рахунок ОСББ) в рамках цієї програми мало виконати ОСББ "Авіатор-17"? Тобто які заходи обирало для себе ОСББ на свої 30% власних коштів, яка сума складала ці 30% кожного разу?
3. Які види робіт та на яку суму було профінансовано з бюджету (70%) кожного разу.
4. Акти виконаних робіт ОСББ "Авіатор-17" у рамках цієї програми 70/30. Чи всі роботи(зобов'язання), прописані в договорі, виконало ОСББ в рамках своїх 30%.
5. Техніко-економічне обґрунтування проекту, що подавало ОСББ "Авіатор-17" кожного разу.
6. Протокол загальних зборів співвласників ОСББ "Авіатор-17" щодо участі у конкурсі, який подавало правління кожного разу 2016-2021р.
7. Документи, що підтверджують наявність одного або кількох видів гарантування оплати, що надавало ОСББ "Авіатор-17" кожного разу, приймаючи участь у конкурсі.
8. У 2019 та у 2020 році ОСББ "Авіатор-17" мало виконати в рамках 30% робіт заміну освітлювальних приладів у місцях загального користування на енергоефективні. Чи виконало ОСББ цю роботу? Чи наявні акти виконаних робіт?

Прошу надіслати відповідь на адресу м. Київ, вулиця Ірпіньска 63а, квартира 122. Панібрат О.М.

З повагою,

Марія

Департамент житлово-комунальної інфраструктури міста Києва

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

У зв'язку з можливим соботажем поштової сткриньки у будинку, на яку має надійти відповідь, прошу обов'язково продублювати відповідь та усі запитувані документі на мою електронну адресу.

З повагою,

Марія

Доброго дня!

Отримано поштою, але конверт виявився відкритим. Прошу продублювати на електронну пошту, щоб пересвідчитись в цілісності складу надісланих документів.
Особливо цікавить остання сторінка з підписантами "Техніко-економічного обгрунтування", оскільки у мене цей документ представлений лише титулкою та 6ю сторінками.

З повагою,

Марія

Департамент житлово-комунальної інфраструктури міста Києва

Марія писал 2021-02-14 19:04:

показати цитоване

ДОБРОГО ДНЯ! ВКАЖІТЬ ПРІЗВИЩЕ, ПОШТОВУ АДРЕСУ ТА РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР
ДЛЯ НАДСИЛАННЯ ВАМ ВІДПОВІДІ.
з ПОВ. ДЖКІ

Доброго дня!

Прошу повторно надіслати відповідь на електронну пошту: [email address]

З повагою,

Марія Панібрат