Запит на публічну інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Окнов Віктор Петрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Окнов Віктор Петрович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію наказу про призначення Басурової Олени Анатоліївни на посаду заступника директора - начальника юридичного управління Департаменту житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Копію документів конкурсу на посаду категорії Б2 "заступника директора - начальника юридичного управління Департаменту житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА)" за результатами якого Басурову Олену Анатоліївну призначено на посаду категорії Б2 з посади категорії Б3, яку вона обіймала до такого призначення.

У випадку відсутності проведення вказаного конкурсу, прошу надати матеріали для звернення до Нацдержслужби та Державного бюро розслідувань з метою проведення перевірки.

З повагою,

Окнов Віктор Петрович

Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]