Запит на публічну інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Білозьоров Геннадій Семенович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Білозьоров Геннадій Семенович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ УКРАЇНИ СХВАЛЕНО Постанова колегії Міністерства праці України 19.04.1995 N 2 ЗАТВЕРДЖЕНО Постанова Міністерства праці України 19.05.1995 N 2 «РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо нормування праці в галузях народного господарства»
(Розроблено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 1995 року N 197( 197-95-п ) :
4.4 Затвердження міжгалузевих збірників нормативного та методичного характеру щодо нормування праці здійснюється Міністерством праці України.
Затвердження галузевих (відомчих) нормативних матеріалів щодо нормування праці здійснюється у порядку, встановленому міністерствами (відомствами) самостійно.
При затвердженні збірників міжгалузевих і галузевих (відомчих) норм та нормативів з нормування праці встановлюється термін їх дії залежно від характеру виробництва, технологічного процесу, виду робіт тощо, але не більше ніж на 5 років.

Таким чином, прошу надати діючи не більш як 5 років (Дія Наказу Міністерства культури України 27.07.2012 № 798 скінчилась десь у 2017-2018р.р.) - збірники норм праці галузеві (відомчі) норми та нормативі з нормування праці на електрону адресу

З повагою,

Білозьоров Геннадій Семенович

Від: Малюкіна В.О.

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Від: Малюкіна В.О.

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання