Запит на публічну інформацію. Вихідні данні листа про зміни в спроможну мережу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марина Дєліні, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

23 травня 2019 р. Вам був направлений лист за вихідним номером 07-16/1623 Про внесення змін у план спроможної мережи у відповідь на Ваш лист від 22 квітня 2019 р. (11-21/3030/03/33-2019) стосовно внесення змін у план спроможної мережі Києво-Святошинського району. Цим листом Києво-Святошинська РДА просила внести зміни в проект Плану спроможної мережі та подати на розгляд комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства охорони здоров'я України питання щодо включення в План спроможної мережі Київської області будівництво амбулаторії групової практики із службовим житлом для лікарів у с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області.
Просимо Вас надати відповідь щодо вихідного номеру й дати Вашого листа у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерство охорони здоров'я України.

Контактний номер телефону: 099-01-36-111

З повагою,

Марина Дєліні

Від: Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА
Київська обласна державна адміністрація

Посилання