Запит на отримання публічної інформації 451

Украина, г. Одесса, ул. Новикова 2а, д. 42а
Тел./факс:+ 38048 795 44 02,

№ ¬¬¬_451_ «13» липня 2018 р.
ЗПИ-132

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

В звязку з порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», Одеською міською радою, та постійними відписками, без відповіді на суть питань, затягуванням строків, передачі запитів неналежному та нікчемному відповідачу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Надати докази погодження та візування виконавцем та відповідними депутатами, депутатськими комісіями, департаментами, управління у порядку, визначеному Регламентом виконавчих органів міської ради, проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів в м. Одесі», винесеного на розгляд та прийнятого на сесії Одеської міської ради 20 вересня 2011 р., та зареєстрованого після прийняття за № 1251-VI.

Відповідь просимо надати заявнику або його представнику особисто.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.

У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Голова правління ГО «Корупція Стоп» І.В.Француз