Запит на отримання публічної інформації

Демиров Роман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати належним чином засвідчені копії наступних документів:
- рішення Одеської міської ради № 6617-VII від 16.09.2020 р «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,2381 га, за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53, яка знаходиться в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «БАЄРІШЕ БІР БРАУЄРАЙ»;
- документів, що стали підставою для прийняття вищевказаного рішення, зокрема проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,2381 га, за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53, яка знаходиться в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «БАЄРІШЕ БІР БРАУЄРАЙ», погоджень проекту рішення Одеської міської ради її структурними підрозділами, тощо.

З повагою,

Демиров Роман

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на запит