Запит на отримання публічної інформації 464

Украина, г. Одесса, ул. Новикова 2а, д. 42а
Тел./факс:+ 38048 795 44 02,

№ _464_ «16» липня 2018 р.
ЗПИ-151

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

В звязку з порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», Одеською міською радою, та постійними відписками, без відповіді на суть питань, затягуванням строків, передачі запитів неналежному та нікчемному відповідачу.

Отримавши відповідь на ЗПИ – 103, «згідно Положення про організацію і порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі, затвердженого рішенням Одеської міської ради № 1251-VI від 20.09.2011г. діяльність з надання послуг з паркування на міській території здійснюється на підставі типового договору балансоутримання місць паркування транспортних засобів. В Положенні гранично ясно роз'яснено порядок організації роботи майданчиків для платного паркування та спеціально відведених автостоянок. Слід також в черговій раз зазначити, що конкурс з визначення операторів проводиться Департаментом транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху тільки на майданчиках для платного паркування, проведення конкурсу з визначення операторів спеціально відведених автостоянок не передбачено. Також повідомляємо, що організація паркувальної діяльності передбачає наявність необхідного досвіду, навичок, знань»

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки «операторів» змінилося за останні 3 роки, на спеціально відведених автостоянках в м.Одеса
2.Які були підстави зміни «оператора»

Відповідь просимо направити заявнику на поштову адресу.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.

У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Голова правління ГО «Корупція Стоп» І.В.Француз

КП "Одестранспарксервис",

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]