Запит на отримання публічної інформації 20.06.2019

Доброго дня!

Згідно відповіді на наш запит, заступника начальника ГУ ДФС в Одеській області, Попова В.:
"Обєктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням ОМР спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів(повинні Рішенням надати Адреси або кадастрові номери - НЕ ВИКОНАНО) на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), ЯКІ ПОБУДОВАНІ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ( НА ЦЕЙ ЧАС У МІСТІ ОДЕСА ТАКІ ЗГІДНО ВІДПОВІДІ ОМР - ВІДСУТНІ), за винятком плоі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захиеності інвалідів в Україні" (п.п.268-1.2.1 п.268-1.2 ст.268-1 ПКУ).
Рішення ОМР щодо затверження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, разом з ПЕРЕЛІКОМ ОСІБ, які уповноваженні організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом ОМС контролюючому органу в порядку, встановленому розділом I ПКУ (п.п.268-1.1.2 п.268-1 ст.268-1 ПКУ)."

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Скільки податків сплатила ОМС, при будові ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ - гаражів, стоянок, паркінгів та паркувальних майданчіків?

2.Скільки податків за останні 3 роки, протизаконно надходить у м.Одеса, з гаражів, стоянок, паркінгів та паркувальних майданчіків, що построєні не за рахунок КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ, а громадянами України за свої кошти?

2.Надану виконавчим органом ОМС контролюючому органу в порядку, встановленому розділом I ПКУ (п.п.268-1.1.2 п.268-1 ст.268-1 ПКУ) ПЕРЕЛІК ОСІБ, які уповноваженні організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів згідно Рішення ОМР?

З повагою,

Игорь

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти