ЗАПИТ на отримання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна Савка, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також згідно ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах»,

прошу надати наступну інформацію (або ж наступні документи):

надати необхідну для безоплатної передачі землі інформацію про наявність земель державної та комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку (площею 0,10 гектара) або ж для індивідуального дачного будівництва (площею до 0,10 га), в будь-якому районі міста Вишгород чи прилеглих територій з вільними земельними ділянками.

З повагою,

Анна Савка.

Вишгородська райдержадміністрація

, .

,
. 0459622526

-- -----------------------------------------------------------
@i.ua
http://mail.i.ua/reg - 1Gb

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

vyshgorod Вишгородська РДА,

01.03.2019 11:34, Анна Савка <[FOI #46809 email]>

показати цитоване

З повагою

загальний відділ Вишгородської РДА
тел. 0459622526

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Вишгородська РДА, Вишгородська райдержадміністрація

1 Attachment

Приймальня Вишгород,

1 Attachment