Запит на отримання публічної інформації 522 исх. (ЗПИ-392)

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію(згідно с Постановою суду, підійде в електронному виді):
1. Коли останній раз розглядалось постійною комісією з питань транспорту, дорожнього господарства, зв'язку і морегосподарського комплексу зміни площі земельних ділянок на майданчиках для паркування або спеціально відведених стоянках
2. Надати копію протоколу засідання

Відповідь просимо направити за адресою: 65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд. 42а. Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.
Звертаємо Вашу увагу, що надання відповіді на кшталт «запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Одеська міська рада

1 Attachment

 

 

______________________________

З повагою,

Департамент з організації роботи

Одеської міської ради

тел.: 779-13-14

факс.: 779-13-34