Запит на отримання публічної інформації 517

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КОРУПЦІЯ - СТОП»
Україна, м. Одеса, вул. Новікова 2а, буд. 42а
Тел./факс: + 38048 795 44 02
e-mail: [email address]
ЄДРПОУ: 23211432

Голові
Одеської обласної ради
Урбанькому А.

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Ми розуміли, що нам не отримати прямих відповідей на питання від Одеської міської ради, бо на наші більш ніж 200 запитів на інформацію, відповідей згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» крім відписок не має. Але ми розраховували, що авторитет Одеської обласної ради та Голови Одеської обласної ради Урбанського А., в м.Одеса, не дасть чиновникам Одеської міської ради, творити беззаконня. Наші сподівання зосталися марними, відповіді Одеської міської ради, вказують, на те, що їм глибоко чхати на Законодавство. З усіх Інформаційних запитів, що зайшли через Одеську обласну раду, прямої відповіді немає ні на одне питання, в чому Ви самі маєте змогу переконатися.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію(згідно с Постановою суду, підійде в електронному виді):

1. Чи будуть притягнуті до відповідальності, підписанти відписок та тої лабуди, що зайшли як відповіді на Інформаційні запити, які були направлені через Одеську обласну раду до Одеської міської ради

Відповідь просимо надати заявнику або його представнику особисто.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.

У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Голова правлiння І.В.Француз

Одеська обласна рада

Посилання