Запит на отримання інформації що до дисциплінарних стягнень Костіній Л.Ю. директора НВК № 293 м. Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Виктория, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію, що до кількості дисциплінарних стягнень Костіній Л.Ю. директора НВК № 293 м. Києва у період починаючи з 1999 року.
Коли саме та за які порушення трудової дисципліни були накладені дисциплінарні стягнення.
Які саме дисциплінарні стягнення були застосовані що до Костіної Л.Ю.( пониження в посаді, звільнення з позбавленням класного чину, попередження про неповну службову відповідність, затримка до одного року у призначенні на вищу посаду, усне зауваження, зауваження, сувора догана, пониження в спеціальному званні на один ступінь і.т.п.)
Чи надавала директор НВК №293 м. Києва Костіна Л.Ю. письмові пояснення з приводу вчинення дисциплінарних проступків, якщо такі мали місце бути. Які дисциплінарні стягнення були оскаржені директором Костіною Л.Ю.

Прошу надати інформацію, що до кількості дисциплінарних стягнень Костіній Л.Ю. директора НВК № 293 м. Києва у період за минулі три роки: причину видачі, вказати дату оголошення і термін закінчення дисциплінарного стягнення

У разі ненадання або надання неповної інформації, вимушена буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана

З повагою, Виктория

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо лист у прикріпленому файлі .

Звертаємо увагу, що лист підписано ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Відділ з питань звернень громадян,

1 Attachment