Запит на отримання довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії

Ігнатенко Микола Миколайович

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, Ігнатенко Микола Миколайович був звільнений з військової служби у Внутрішніх військах МВС України в 2011 році, та в цьому ж році мені була призначена пенсія за вислугу років. Пенсійна справа на даний час знаходиться в Головному управлінні Пенсійного фонду в Дніпропетровській області,у відділі обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян, за адресою: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26,
Прошу вас, підготувати та направити до Головного Пенсійного фонду в Дніпропетровській області, у відділ обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян, за адресою: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26, нову довідку про розмір грошового забезпечення Ігнатенко Миколи Миколайовича станом на 05 березня 2019 року, відповідно до статей 43, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» від 09 квітня 1992 року №2262-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» із обов’язковим зазначенням відомостей про розміри основних та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премії для проведення з 01.04.2019 року перерахунку основного розміру пенсії.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання даної заяви.

З повагою,

Ігнатенко Микола Миколайович