Запит на надання інформації

Димченко Костянтин Геннадійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи мають право енергопостачальні компанії відключати побутових споживачів та юридичних осіб, які здійснили оплату за електроенергію?
2. Якими нормативно-правовими актами це регулюється?

Відповідь на мій запит прошу надати відповідно до вказаного у законі терміну - 5 днів.

З повагою,

Димченко Костянтин Геннадійович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

К. Г. ДИМЧЕНКУ
[FOI #29867 email]

Шановний Костянтине Геннадійовичу!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 09.01.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно із § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів
від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Положенням про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 29.03.2017 № 208, визначено, що Міненерговугілля є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема у паливно-енергетичному комплексі.
Відповідно до статті 1 Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» визначено, що Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Міненерговугілля та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

показати цитоване

aleksandr.zenchenko,

1 Attachment

Доброго дня Foi+request29867-f7a4f5ca,

--
З повагою,
aleksandr.zenchenko mailto:[email address]