Запит на інформацію по земельним ділянкам

Доброго дня!

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Список земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні жителів села Сміле, для ведення особистого підсобного господарства, згідно рішення Смілівської сільської ради Роменського району 25 сесії 23 скликання від 15.05.2001.
2. Детальне позначення на карті цих ділянок із зазначенням кадастрових номерів ділянок, на яких вони розташовані.
3. Перелік осіб, яким надано в користування земельні ділянки, для ведення особистого підсобного господарства, згідно рішення Смілівської сільської ради Роменського району 25 сесії 23 скликання від 15.05.2001.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушена звернутися за захистом свого права на інформацію до суду або
вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні равопорушення.

З повагою,

Євгеній