Запит на інформацію до первинної профспілкової організації ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
До нашої громадської організації надійшло звернення від членів первинної профспілкової організації ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» зі скаргою на незадовільну роботу голови первинної профспілкової організації з питання захисту законних прав та інтересів членів профспілки.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Якому центральному органу профспілок підпорядкована первинна профспілкова організація ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»?
2. Копію статуту (положення) про первинну профспілкову організацію Університету, та інших установчих документів.
3. Посадову інструкцію голови первинної профспілкової організації університету.
4. План роботи первинної профспілкової організації університету.
5. Кількісний склад первинної профспілкової організації? Яку суму склали профспілкові внески? Куди перераховуються відрахування із заробітної плати як членські внески? Які додаткові джерела надходжень є у первинної профспілкової організації? Напрями використання членських внесків та інших коштів.
6. Яка сума була використана на відшкодування санаторних та оздоровчих путівок, або яка кількість безкоштовних путівок була видана за рахунок профспілки?
7. Яка сума була виплачена у якості матеріальної допомоги від профспілкової організації, зокрема членам трудового колективу, студентам?
8. Яка сума коштів була залучена відповідно до статті 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу, куди були направлені ці кошти?

Заздалегідь вдячний.

З повагою,
Віталій

Загальний відділ КДПУ,