Запит на інформацію

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Голові Жовківської РДА
п. Щур Надії Степанівній

Кенцало Юрія Романовича
м. Яворів, вул. О.Турянського, 6/4
тел.: 032 592 14 88
email.: email address

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Шановна Надія Степанівна, Конституція України чітко регламентує, що органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Усі мають право направляти індивідуальні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. Інформація на запит надається безкоштовно.
Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні порушень.
З урахуванням вищенаведеного відповідно до Конституції України, керуючись Законами України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про доступ до публічної інформації»,

ПРОШУ ВАС:

1. Надати декларацію про доходи за 2014 рік діючого на той час голови Жовківської районної державної адміністрації та першого заступника голови Жовківської районної державної адміністрації.

2. Окремо надати інформацію про посадовий оклад, нарахування відпускних, премії та надбавки до посадового окладу голови Жовківської районної державної адміністрації за період: з 1 січня до 31 грудня 2014 року.

3. Надану інформацію прошу надіслати в стислі терміни, відповідно до чинного законодавства на електронну адресу email: [email address]

З повагою,

Кенцало Ю. Р.