Запит на інформацію

Доброго дня!

У зв'язку з ігноруванням мого запиту від 20.07.2020 Смілівською сільською радою, звертаюся до Вас як до вищерозташованого керуючого органу з даним запитом.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Яка організація/фізична особа є власником земельної ділянки з кадастровим номером 5924188800:03:003:0220 (прохання зазначити повну назву юридичної особи чи ПІБ фізичної особи).
2. Прошу надати копію рішення про виділення земельної ділянки (передачу в оренду/ інші форми співпраці, якщо такі мали місце).
3. Прошу надати інформацію стосовно обмежень на дану земельну ділянку до передачі у власність фізичним особам.
4. Прошу надати пояснення чому підпорядкована Вам сільська рада, розташована в с. Смліе, не виконує та порушує вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушена звернутися за захистом свого права на інформацію до суду або
вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3  Кодексу України про адміністративні равопорушення.

З повагою,

Євгеній