Запит на інформацію

6 квітня 2020 року м. Київ

Міському голові Києва
Кличко Віталію Володимировичу
Координатора моніторингу партій в місті Києві
Зінчука Максима Ігоровича
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
тел. +380 63 582 67 07
е-mail: [email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:

1. Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Київської міської ради займали посаду Секретаря міської ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
2. Результати голосування за період сьомого скликання Київської міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо висловлення недовіри міському голові.
3. Результати голосування за період сьомого скликання Київської міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо обрання секретаря міської ради.
4. Список депутатів, що подали заяву до міської ради про складання депутатських повноважень та надати наступні дані: прізвище ім'я та по батькові депутата; з якої фракцію або групу представляв; дата коли подано заяву.

Київська міська рада є розпорядником запитуваної інформації, а сама інформація знаходиться у володінні розпорядника.
Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача.

Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]

Зінчук Максим

Координатор моніторингу політичних партій в місті Києві