Запит на інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.
1. Прошу надати інформацію щодо кількості проведених перевірок сектором Державної регуляторної служби в Одеській області стосовно додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування у період з 2016 р. по 2019 р. із зазначенням інформації щодо:
1.1. яких саме органів здійснювалася перевірка (найменування) адреси, місцезнаходження;
1.2. строку проведення перевірок відносно кожного органу окремо.
2. Прошу надати інформацію щодо яких органів ліцензування (їх посадових осіб) в результаті перевірки складались Акти перевірок додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування із зазначенням інформації щодо всіх виявлених порушень законодавства кожним органом окремо та надати скановані копії таких актів на електронну пошту.
3. Прошу надати інформацію щодо кількості складених протоколів за результатами проведених перевірок сектором Державної регуляторної служби в Одеській області стосовно додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування у період з 2016 р. по 2019 р. та зазначити інформацію щодо:
3.1. яких органів (їх посадових осіб) складались такі протоколи та надати скановані копії таких протоколів на електронну пошту;

4. Прошу надати інформацію щодо кількості оскаржених протоколів, які були складені за результатами проведених перевірок сектором Державної регуляторної служби в Одеській області стосовно додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування у період з 2016 р. по 2019 р.

З повагою, Воронов В.О.

inform, Державна регуляторна служба України

3 Attachments

Доброго дня.

показати цитоване