Запит на інформацію

Ганна Миколаївна Сусловець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи існує у місті проблема з покинутими транспортними засобами на вулично - шляхових мережах, місцевих проїздах, прибудинкових територіях, тощо?
2. Яким чином міська влада вирішує вищезазначену проблему?
3. Копії відповідних ухвал, рішень міської влади щодо затвердження порядку евакуації покинутих транспортних засобів.

Відповідь на запит прошу надіслати на електронну пошту у визначений законодавством термін.

З повагою,

Ганна Миколаївна Сусловець

Від: Управління транспортної інфраструктури та зв'язку

Посилання