Запит на фінансування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Запити, заявки та клопотання надані директором КЗО СЗШ№45 ДМР на фінансування матеріалів, меблів, технічного обладнання, послуг, робіт тощо на забезпечення організації освітнього простору НУШ та якісного надання освітніх послуг на новий навчальний рік 2021-2022.

З переліком задоволення та надання, виконання та закупівлі тих чи інших послуг, матеріалів та робіт на 08.09.2021 і планом , що і коли буде надано, виконано, закуплено з матеріалів, обладнання, робіт та послуг.

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Гусєва Ольга

Шило Ангеліна Миколаївна,

1 Attachment

,
̦ ,
063 328 41 96

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]