Запит на доступ до публічної інформації

Аліна Шершень

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації.
Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічноїінформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до
розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,, статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1. Де саме проживали члени жюрі Всеукраїнського фестивалю комедій та гумору "Штрикало" та в яку суму обійшлось харчування?
2. Яку суму було зібрано від продажів квитків на цей фестиваль та на що пішли кошти? (У попередньому запиті відповіді на це питання конкретно не було)
3. В яку суму обійшлось виготовлення афіш?
4. В яку суму здійснювались внески самими учасниками?
5. Яка загальна вартість сувенірів для учасників фестивалю?
6. Чому ЗМІ розповсюджували інформацію, що вхід на захід-вільний, а насправді вартість квитка на одну виставу обходився в 40 грн. На брифінгу для ЗМІ організаторами теж зазначалась інформація про вільний вхід?

https://informweek.com/afisha-mystets-ky...

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної
інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь просимо надіслати на електронну адресу. Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

28 березня 2019 рік

Туришин Аліна Миколаївна

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.
-------------------------------------------------------------------
Це повідомлення було надіслане через сайт "Доступ до Правди",
призначення якого - надання можливості громадянам надсилати запити про
публічну інформацію з подальшою публікацією цих запитів та відповідей на
них