Запит на ДНЗ № 327 Соборного району м. Дніпра

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Запити керівника ДНЗ № 327 Соборного району м. Дніпра із переліком потреб закладу (товарів, робіт, послуг) на 2017-2018 та 2018-2019 навчальні роки. З підписом керівника закладу

- інформацію щодо стану виконання з будь-якого джерела Запиту керівника ДНЗ № 327 Соборного району м. Дніпра з переліком потреб закладу (товарів, робіт, послуг) на 2017-2018 та 2018-2019 навчальні роки.

- інформацію про фінансування ДНЗ № 327 Соборного району м. Дніпра згідно його кошторису за 2017 та 2018 роки. У випадку недофінансування, прошу зазначити які статті та в якому розмірі не покриті.

А також прошу надати інформацію про те, чи передбачено оснащення дитсадка компьютерною технікою та за рахунок яких коштів.

З повагою,

Ольга

Економісти відділ фінансів ДОНМС,

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
[1]https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

References

Visible links
1. https://mail.i.ua/reg

Доброго дня!

Шановні розпорядники інформації!
Станом на 29.01.19 р. відповідь не отримана !
У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду.

Прошу надати повну відповідь.
-По-перше, у файлі, який вами надано, відсутній аркуш 2 з додатком.
-По-друге, прошу надати відповідь, чи був вами зроблений запит у відділ освіти Соборної ради міста Дніпра , а також надаті мені всю запітувану мною інформацію в повному обсязі.

Я не отримала запитувану інформацію, яку Ви зобовязані надати мені.
То прошу її надати.

З повагою,

Ольга