Запит на бюджетне фінансування з розшифровками

Тетяна Шаповал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію щодо забезпечення ліцею №142 на ДАНИЙ ЧАС засобами компьютерної техніки (ноутбуками, компьютерами з необхідними комплектуючими – відеокамерами, відеокартами, програмним забезпеченням та іншим тощо) у кількості та якості, необхідних для забезпечення навчального процесу в дистанційній формі НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ:
-скількі компьютерів в наявності на балансі ліцею,
-скільки техніки В НАЛЕЖНОМУ СТАНІ для забезпечення навчального процесу в дистанційній формі НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ,
-скільки одиниць компьютерної техніки ПОТРІБНО для забезпечення навчального процесу в дистанційній формі НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ.
2. Інформацію щодо ЗАПИТІВ адміністрації ліцею №142 (станом на даний час) на финансування або закупівлю необхідних та недостатніх приладів для забезпечення навчального процесу в дистанційній формі НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ.
3. Також прошу надати документальні підтвердження профінансованих бюджетом коштів або закупленого обладнання згідно вищезазначених запитів адміністрації ліцею №142 (Сильвестрової І.А.).
Ця інформація потрібна для запобігання організації адміністрацією ліцею №142 незаконних зборів коштів з батьків учнів на закупівлю оргтехніки, необхідної для забезпечення навчального процесу в дистанційній формі.
Оскільки інформація має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по КОЖНОМУ з питань (не обмежуючись загальними відписками) - в електронному вигляді, а саме у вигляді чітких сканкопій.

З повагою,

Тетяна Шаповал

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment