Запит на безоплатне отримання власної ділянки для будівництва житлового будинку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Запит
Я, Барабаш Людмила Андріївна, громадянка України, бажаю реалізувати своє право громадянина України на безоплатне отримання власної ділянки, із земель держаної або комунальної власності, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в місті Києві (не більше 0,10га.)
Згідно статтею 121 Земельного кодексу України, відповідно до статті 24 №5 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» («Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і централізований орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці землі державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах»).
Прошу надати інформацію про наявність земель державної та комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані під забудову згідно з статтею 121 Земельного Кодексу України, які розташовані в Дарницькому районі міста Києва.
Керуючись Положенням про державну службу України з питань, геодезії, картографії і кадастру, затвердженою Кабінету Міністрів Україні від 14 січня 2015 року № 15, звертаю увагу на те, що Держгеокадастр з центральним органом виконавчої влади, який зокрема реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Керуючись статтею № 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Розпорядники інформації зобов’язані надавати і оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію. Зазначити орієнтовну площу вільних ділянок та вказати і описати об’єкти, які межують із вільними ділянками. Хочу зазначити, що інформація про вільні ділянки – це публічна інформація відносно їх установи. Відповідь, «що запитувана інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел» - це є неправомірна відмова у надані інформації.
Також хочу додати, що інформація із загальнодоступних джерел не відповідає дійсності.
У разі відмови буду змушена звернутись до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, а також у засоби масової інформації (телебачення), за для висвітлення даного питання та порушення прав громадянина України.

З повагою,

Людмила

Київська міська державна адміністрація

2021-01-20 13:16, Людмила написав:

показати цитоване

Повідомляємо, що Ваш запит на інформацію зареєстровано 20.01.2021 в
управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної
інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації) за № 283 (з).
Після попереднього розгляду його буде надіслано до профільного
структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрацї) або районної в місті Києві
державної адміністрації для опрацювання у межах компетенції в
установленому законом порядку та надання Вам відповіді.
Довідки за телефонами: 202-76-00, 202-76-42.
------------------------------------------------------------------