Запит Колодій

Татьяна Колодий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.
Я, Коло дій Тетяна Михайлівна, працювала на посаді фармацевта в м. Кременчуці у ПФ"Астра", яка була юридично зареєстрована в м.Суми по вул.Роменській ,61. Звілинилася 22 травня 2020року. До сьогоднішнього часу не отримала заробітну плату за 2,5 місяці ( березень,квітень,травень 2020р.) , а також компенсацію за невикористану щорічну відпустку. Зверталась рекомендованим листом до директора ПФ"Астра" Геренко Оксани Іванівни,щодо заборгованості та термінів виплати, але відповіді не отримала.
Тому 17.06.2020р. надіслала рекомендованого листа до Управління Держпраці у Сумській області , з проханням провести перевірку по даній ситуації. Мого листа було вручено 22.06.2020р. Посадовою особою Управління Держпраці у Сумській області , тобто, інспектором Лисенко Вікторією, здійснено спробу проведення інспекційного відвідування Фірми за юридичною адресою,яка зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб , фізичних осіб- підприємців та громадських формувань: вулиця Роменська, будинок 61, місто Суми лише 13 та 14 липня 2020р.
Проте,за юридичною адресою , інспектором праці встановлена відсутність об'єкта відвідування та уповноваженої ним особи. Про це я дізналась з листа, який було мені надіслано на електронну адресу з датою відповіді від 21.07.2020р, пізніше надійшов лист через Укрпошту. До цього я надсилала запит на електронну адресу Держпраці у Сумській області та відповіді не отримала. До інспекційного відвідування Фірми, інспектор в телефонному режимі дізнавалась у моєї колеги, яка також звернулась до Держпраці, номер телефону бухгалтера. Їй надали номери телефонів: бухгалтера, інспектора з кадрових питань, а також директора.
15.07.2020 року з сайту Мінюсту я дізналася що ПФ "Астра " було змінено юридичну адресу та власника, керівника. Про що повторним рекомендованим листом я повідомила Управління Держпраці. у Сумській області..
До сьогоднішнього часу відповіді мені не надали.
Чому ,при зверненні до Управління Кременчуцької Держпраці через три дні проводиться перевірка?
З дня отримання мого звернення пройшов 21 день,перш ніж , інспектор здійснив спробу проведення інспекційного відвідування. Чому відповідь не надали одразу після 14.07.2020року, а лише 21.07.2020р?
Прошу вказати терміни виконання, від дати отримання звернення до самого інспекційного відвідування. Також термін надання відповіді після проведення відвідування та після повторного звернення з уточнюючою інформацією. Кому та за якою адресою можна залишити скаргу з приводу безвідповідального та халатного відношення до звернень громадян?

З повагою,

Татьяна Колодий

Державна служба України з питань праці

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Управління Держпраці у Сумській області, Державна служба України з питань праці

1 Attachment

--
Это сообщение было проверено AVG на наличие вирусов.
http://www.avg.com