Запит інформації

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Згідно сайту Держземагентства була подана Заява на Виправлення помилки, допущенної у ДЗК внаслідок помилкового перенесення ЗД.
Кадастровий номер: 1210100000:06:030:0001
Номер заявки: ЗВ-1204359252016
Тип заявки: Виправлення помилки, допущенної у ДЗК внаслідок помилкового перенесення ЗД
Дата заявки: 18.08.2016
Призначення: 1.14.2.
Площа: 0.5988 га
Назва відділення: Управління Держземагентства у м. Дніпропетровську Дніпропетровської області
Дата перенесення в архів: 27.09.2017
У зв’язку з чим ПРОШУ:
- Надати інформацію про Заявника, а самє П.І.Б. та посаду особи.

З повагою, Юра Ляшенко.

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

ГУД Дніпропетровської обл., Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області повідомляє,
що через відсутність фінансування на проведення процедур закупівель

щодо послуг поштового зв’язку пересилання поштових відправлень
(відповідей) тимчасово не є можливим. Відповіді надсилаються електронною
поштою.

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Відповідь на запит ПІ-107
[1][FOI #91811 email]
Дата: Thu, 09 Sep 2021 16:49:04 +0300
От: Відділ розгляду звернень та доступу до публічної інформації ГУ
Держгеокадастру [2]<[email address]>
Кому: dnipropetrovsk [3]<[email address]>

--
З повагою, відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації.
тел.(056)742-87-96

References

Visible links
1. mailto:[FOI #91811 email]
2. mailto:[email address]
3. mailto:[email address]

Доброго дня!
В листі нє вказано кадастровий номер ділянки про яку йде мова - Прошу уточнити !

З повагою, Юра Ляшенко.

ГУД Дніпропетровської обл., Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області повідомляє,
що через відсутність фінансування на проведення процедур закупівель

щодо послуг поштового зв’язку пересилання поштових відправлень
(відповідей) тимчасово не є можливим. Відповіді надсилаються електронною
поштою.

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Re: Fwd: Fwd: Відповідь на запит ПІ-107
[1][FOI #91811 email]
Дата: Fri, 10 Sep 2021 15:42:33 +0300
От: Відділ розгляду звернень та доступу до публічної інформації ГУ
Держгеокадастру [2]<[email address]>
Кому: ГУД Дніпропетровської обл. [3]<[email address]>

Доброго дня у листі-відповіді № ПІ-107/0-155/0/63-21 вказано номер заяви
ЗВ-1204359252016 - заява щодо виправлення помилки, допущенної у ДЗК
внаслідок помилкового перенесення земельної ділянки з відповідним
кадастровим номером вказаним Вами у запиті. 
--
З повагою, відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації.
тел.(056)742-87-96
10 вересня 2021, 08:52:01, від "ГУД Дніпропетровської обл."
<[4][email address]>:

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Re: Fwd: Відповідь на запит ПІ-107
[5][FOI #91811 email]
Дата: Fri, 10 Sep 2021 08:28:13 +0300
От: Юра [6]<[FOI #91811 email]>
Кому: ГУД Дніпропетровської обл. [7]<[email address]>

Доброго дня!
В листі нє вказано кадастровий номер ділянки про яку йде мова - Прошу
уточнити !
З повагою, Юра Ляшенко.

показати цитоване

Доброго дня!
У листі-відповіді № ПІ-107/0-155/0/63-21 вказано номер заяви ЗВ-1204359252016 - заява щодо виправлення помилки, допущенної у ДЗК внаслідок помилкового перенесення земельної ділянки з відповідним
кадастровим номером вказаним у запиті. Хочу зауважити в заяви ЗВ-1204359252016 може бути вказані і 10 (десяток) земельних ділянок, а Нас цікавить земельна ділянка з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А код 36367217, на котрій знаходиться нє рухомє майно ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «МІАНА».
На основі викладеного ПРОСИМО:
- у відповіль дописати кадастровий номер ділянки.
- виправити помилки, допущенної у ДЗК внаслідок помилкового перенесення земельної ділянки.

З повагою, Юра Ляшенко.

ГУД Дніпропетровської обл., Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області повідомляє,
що через відсутність фінансування на проведення процедур закупівель

щодо послуг поштового зв’язку пересилання поштових відправлень
(відповідей) тимчасово не є можливим. Відповіді надсилаються електронною
поштою.

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Відповідь на звернення Л-633-1
Дата: Fri, 17 Sep 2021 15:43:55 +0300
От: Відділ розгляду звернень та доступу до публічної інформації ГУ
Держгеокадастру [1]<[email address]>
Кому: ГУД Дніпропетровської обл. [2]<[email address]>

--
З повагою, відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації.
тел.[3](056)742-87-96
13 вересня 2021, 09:53:09, від "ГУД Дніпропетровської обл."
<[4][email address]>:

-------- Перенаправленное сообщение --------

Тема: Re: Fwd: Fwd: Fwd: Відповідь на запит ПІ-107
[5][FOI #91811 email]
Дата: Sat, 11 Sep 2021 08:05:49 +0300
От: Юра [6]<[FOI #91811 email]>
Кому: ГУД Дніпропетровської обл. [7]<[email address]>

Доброго дня!
У листі-відповіді № ПІ-107/0-155/0/63-21 вказано номер заяви
ЗВ-1204359252016 - заява щодо виправлення помилки, допущенної у ДЗК
внаслідок помилкового перенесення земельної ділянки з відповідним
кадастровим номером вказаним у запиті. Хочу зауважити в заяви
ЗВ-1204359252016 може бути вказані і 10 (десяток) земельних ділянок, а
Нас цікавить земельна ділянка з кадастровим номером
1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А
код 36367217, на котрій знаходиться нє рухомє майно ГРОМАДСЬКОЇ
ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «МІАНА». На основі викладеного ПРОСИМО:
- у відповіль дописати кадастровий номер ділянки.
- виправити помилки, допущенної у ДЗК внаслідок помилкового перенесення
земельної ділянки.

З повагою, Юра Ляшенко.

показати цитоване

Доброго дня!
Коли буде виправлена помилка, що здійснила ГУД Дніпропетровської обл. відносно Кадастровий номер: 1210100000:06:030:0001, що належить ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА», код 36367217 за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А.

З повагою, Юра Ляшенко.

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти