Запит до районного управління освіти щодо навчання у ліцеї 144

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Філіпович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Філіпович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

учні ліцею не навчаються у режимі повної навчальної неділі ( 5 днів), навчання здійснюється лише 4 дні на тиждень , а один день вихідний (он-лайн уроки не проводятся) , як здійснюється оплата вчителів за цей день та які зміни внесені у навчальну програму у зв’язку з неповним навчальним процесом ? Вчителя у цей день не проводять уроки та не надають освітні послуги дітям ! Прошу надати накази директора ліцею та районного відділу освіти щодо проведення змішаного навчання у ліцеї .

Упродовж 3-х тижнів вересня у 9 класів не було взагалі уроків фізики. Зі слів директора немає вчителів фізики , проте вакантних посад у школі не має відповідно до штатного розкладу .
У штатному розкладі школи передбачено 5 посад сторожів ( які до речи усі зайняті ) але постійно збирають кошти з батьків .

З повагою,

Олена Філіпович

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment