Запит до КП «ЖКС «Фонтанський»: надати інформацію про допоміжне приміщення

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

кому та коли було передано у користування підвальне приміщення (у парадній з номерами квартир 1-36), а саме допоміжне приміщення багатоквартирного будинку (в розумінні відповідно до ст.1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку») за адресою: пров. Ботанічний, буд. 2, корпус «А»?

Якщо таке приміщення нікому не надавалось у користування, то на якій підставі у зазначеному приміщенні знаходяться сторонні люди, що не є мешканцями даного будинку? Сторонні люди проживають у допоміжному приміщенні багатоквартирного будинку на постійній основі та користуються комунікаціями за рахунок співвласників будинку.

Звертаю Вашу увагу на те, що згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації» інформація має бути надана Вами не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання запиту.

З повагою, співвласники багатоквартирного будинку за адресою: пров. Ботанічний, буд. 2, корп. А

Одеська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на звернення від 26.12.2019 р. № ЗПІ-1068