Запит до департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Емельянов Роман Валерійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Емельянов Роман Валерійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію Запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровкою по КЕКВ Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 100 на 2018 та 2019 рік
2. Копію "Кошториси" на 2018 та 2019 рік з розрахунками Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 100 в місті Запоріжжя (В ній розписано, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування установи протягом календарного року)
3. Копію «Розрахунку до кошторису» Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 100 в місті Запоріжжя
4. Копію Заявок керівника навчального закладу Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 100 в місті Запоріжжі стосовно потреб (фінансування навчального процессу, проведення поточних ремонтних робіт, закупівлю обладнання, навчальних приладів, підручників тощо) за 2018 та 2019 рік

З повагою,

Емельянов Роман Валерійович

Міський департамент онмс,

Міський департамент онмс,