Запит 7 грудня 2017

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Надія Труш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня Полтавська міська рада!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Вказати, скільки коштів із міського бюджету Полтави направлено на організацію та проведення урочистостей та святкового концерту 6 грудня у Палаці дозвілля «Листопад» з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування?
2.Вказати, скільки коштів із міського бюджету Полтави направлено на виплату премій в розмірі 1 тис. грн під час урочистостей та святкового концерту 6 грудня у Палаці дозвілля «Листопад» з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування? (Вказати загальну суму, надати копію списку працівників, які отримали премії.
3.Вказати, скільки коштів із міського бюджету Полтави направлено на організацію та проведення виступу гурту "Діти Фрістайла"?
Вказати, скільки коштів із міського бюджету Полтави направлено на придбання та розіграш путівок на двох до Львова, які розігрували під час урочистостей та святкового концерту 6 грудня у Палаці дозвілля «Листопад» з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування?

З повагою,журналістка Полтавського обласного видання "Коло", сайту kolo.news

Надія Труш

Централізована бухгалтерія Управління культури,

1 Attachment