Запит 611 антимонополія

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КОРУПЦІЯ - СТОП»
Україна, м. Одеса, вул. Новікова 2а, буд. 42а
Тел./факс: + 38048 795 44 02
e-mail: [[email address]]
ЄДРПОУ: 23211432
Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію(згідно с Постановою суду, підійде в електронному виді):
1. Вкажіть чи дійсно в м.Одеса, тільки КП "Одестранспарксервіс", єдине підприємство, що може заключати договори "балансоутримування" на паркувальні майданчики та спеціально виделені стоянки, що побудовані за бюджетні кошти
2. Як, що ні, то вкажіть інші підприемства та Департаменти, що мають право заключати такий договір
3. Чи підпадає відсутність інших підприемств на право заключати договори під Антімонопольне законодавство
Просимо дати відповідь с зазначенням кожного пункту окремо.
Для Одеської міської ради, бажано форму відповіді взяти у Департаменту фінансів.
Звертаємо Вашу увагу, що надання відповіді на кшталт «запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».
У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відповідь просимо надати заявнику або його представнику особисто та направити на фактичну адресу організації, що зазначена на бланку.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації
Голова правлiння І.В.Француз

Добкевич Маргарита Олександрівна, Антимонопольний комітет України

2 Attachments

 

Надсилаємо відповідь на Ваш запит на отримання публічної інформації.

 

З повагою, начальник відділу контролю виконання документів та забезпечення
доступу до публічної інформації Департаменту організаційної роботи
М.Добкевич

[1]Описание: Описание: Описание: Описание: Описание:
Logo+subslogan_I-am_UKR

 

References

Visible links

Департамент транспорта,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]