Запит 604 Оператор

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КОРУПЦІЯ - СТОП»
Україна, м. Одеса, вул. Новікова 2а, буд. 42а
Тел./факс: + 38048 795 44 02
e-mail: [[email address]]
ЄДРПОУ: 23211432
Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Згідно діючого Законодавства, любе українське місто повинно провести тендер-конкурс на обслуговування паркувальних майданчиків.
В м.Одеса, такий конкурс-тендер, провів Департамент транспорту, де по результатам було зазначено 2-ва юридичних лиця(«Роад» та «ВГК»), які мають законне право при установці паркомату, проводити діяльність з паркування автотранспорту.
Згідно інформації розміщеній на офіційному сайті КП "Одестранспарксервіс"( http://odtp.info/avtomobilistam/karta-me... ), та заяв керівництва як Департаменту транспорту, так и міста в м.Одеса, зазначається, що на цей час заключні Договори "балансоутримування" більш ніж з 500 фізичними та юридичними лицями.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію(згідно с Постановою суду, підійде в електронному виді):
1.На яких засадах, проходе вибір «Оператора» для заключення договору «балансоутримування», на паркувальні майданчики, адреси яких не ввійшли до тендеру-конкурсу
2.Надати список адрес, з вказівкою площі та підприємств, на яких є договір «балансоутримування», адреси яких не ввійшли до тендеру-конкурсу
3.Як повинні бути обладнані, паркувальні майданчики, адреси яких не ввійшли до тендеру-конкурсу
4. В рамках якого законодавчого акту заключається договір "балансоутримування" на паркувальні майданчики, адреси яких не ввійшли до тендеру-конкурсу

Просимо дати відповідь с зазначенням кожного пункту окремо.
Для Одеської міської ради, бажано форму відповіді взяти у Департаменту фінансів.
Звертаємо Вашу увагу, що надання відповіді на кшталт «запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».
У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаємо Вашу увагу, що надання відповіді на кшталт «запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Відповідь просимо надати заявнику або його представнику особисто та направити на фактичну адресу організації, що зазначена на бланку.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.

Голова правлiння І.В.Француз

Департамент транспорта,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]