Запит 1

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Надія Труш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня, Полтавська міська рада,
Полтавське КАТП-1628!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Вказати кількість контейнерів для окремого збору вторинної сировини, розташованих на території Полтави (міста окремо) та Полтавської територіальної громади (загалом цифра).

2. Вказати кількість контейнерів, які використовуються окремо для окремого збору по типах сміття: скло, пластик, папір на території Полтави (міста окремо) та Полтавської територіальної громади (загалом цифра).

3. Вказати, скільки станом на травень 2021 року на території Полтави (міста окремо) та Полтавської територіальної громади (загалом цифра) майданчиків для збору твердих побутових та негабаритних відходів.

4. Вказати у розрізі по роках, скільки у Полтаві придбали контейнерів для сміття у 2019, 2020, 2021 роках.

5. Вказати суму коштів, закладених у бюджет Полтавської ТГ на 2021 рік на реалізацію міської Програми поводження з твердими побутовими відходами 2021-2025.

6. Вказати суму коштів, витрачених з бюджету Полтавської ТГ витрачених за перший квартал 2021 року на реалізацію міської Програми поводження з твердими побутовими відходами 2021-2025.

7. Вказати, яким чином на Макухівському сміттєзвалищі (урочище Триби, с. Макухівк) відбувається відбір вторинної сировини.

З повагою,

Надія Кучер

Полтавська міська рада

1 Attachmentcancelar, Полтавська міська рада

1 Attachment

УЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Полтавська міська рада

1 Attachment