Запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 15.11.2016 року.
2 Надати копію Постанови Пленуму Верховного Суду України, якою визначено кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 15.11.2016 року.
3 Надати інформацію про кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.
4 Надати копію Постанови Пленуму Верховного Суду України, якою визначено кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.
5 Надати інформацію про кількісний та персональний склад Судової палати в цивільних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.
6 Надати копію Постанови Пленуму Верховного Суду України, якою визначено кількісний та персональний склад Судової палати в цивільних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.

З повагою,

Юрій

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти