Запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 15.11.2016 року.
2 Надати копію Постанови Пленуму Верховного Суду України, якою визначено кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 15.11.2016 року.
3 Надати інформацію про кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.
4 Надати копію Постанови Пленуму Верховного Суду України, якою визначено кількісний та персональний склад Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.
5 Надати інформацію про кількісний та персональний склад Судової палати в цивільних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.
6 Надати копію Постанови Пленуму Верховного Суду України, якою визначено кількісний та персональний склад Судової палати в цивільних справах Верховного Суду України станом на 14.12.2016 року.

З повагою,

Юрій

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[vsud request email]
Unrouteable address

show quoted sections

Посилання