Запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість громадян України протягом 2014-2019 років виїжджала з України до Росії (надайте інформацію у розрізі кожного року окремо)?

2. Яка кількість громадян України протягом 2014-2019 років отримали громадянство Росії (надайте інформацію у розрізі кожного року окремо)?

3. Яка кількість громадян України, які мешкали у Донецькій і Луганській областях, протягом 2014-2019 років переїхали жити до Росії (надайте інформацію у розрізі кожного року окремо)?

4.Які заходи розробляє МЗС України, щоб протидіяти реалізації указу президента Росії Путіна про спрощений порядок отримання громадянства РФ для окремих категорій громадян України?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Від: Відділ громадянства ДКС
Міністерство закордонних справ України

Посилання