Залізничне сполучення з Росією

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Російське видання "Комерсант" 25 травня розповсюдило інформацію, що Україна готується припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією орієнтовно з 1 липня. Підставою для цього нібито служить небажання РЖД припинити пасажирські перевезення в Росію із зони АТО і, зокрема, з Донецька, що порушує суверенітет та територіальну цілісність України. http://www.kommersant.ru/doc/3305833

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи готується відповідний проект рішення щодо припинення залізничного пасажирського сполучення з Росією? Які підстави можуть слугувати для ухвалення цього рішення?

2. Яку долю на ринку залізничних перевезень України займають РЖД - надайте статистику, скільки за 2010-2016 роки по російському перевізнику.

З повагою,

Віталій Тараненко.

Укрзалізниця

1 Attachment