Залежність між захворюванністю на COVID-19 та невиконанням населенням протиепідемічних вимог

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також у зв'язку з тим, що на офіційному сайті Сумської міської ради (https://smr.gov.ua) та ії представництва у мережі Facebook (https://www.facebook.com/smr.gov.ua) періодично з'являються публікації, які зазначають, що захворюванність на COVID-19 залежить від виконання населенням протиепідемічних вимог, встановленних відповідними постановами Кабінету Міністрів України, виконавчого комітету Сумської міської ради, міського голови та ін., прошу прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Як змінювалось (у процентах чи абсолютних значеннях) виконання населенням протиепідемічних вимог?
2. Які проведені методики оцінки впливу виконання населенням протиепідемічних вимог на захворюваннісь на COVID-19 є підставою для заяв, що декларують залежність захворюванності на COVID-19 від виконання населенням протиепідемічних вимог?
3. Чи є відповідні заяви посадових осіб (стосовно залежності захворюванності на COVID-19 між виконанням населенням протиепідемічних вимог) офіційними чи тільки особистими думками?

З повагою,

Анатолiй

Гонтар Ольга Петрівна, Сумська міська рада

1 Attachment

УОЗ СМР лікувальний відділ,

1 Attachment