Закупівля життєво необхідних препаратів для лікування хворих на акромегалію.

Андрій Путніков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):Я, як інвалід 2 групи з орфанним (рідкисним) захворюванням - аденома гіпофіза, акромегалія та супутніми діагнозами -цукровий діабет 2 тип, гіпертонічна хвороба та інш., маю право отримувати безкоштовно ліки згідно постанови КМУ від 17 серпня 1998р. №1303 із зінами, внесеними Постановами КМ №1009 від 13.12.2017 Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань. Нажаль Бородянська центральна районна лікарня не виконує цю постанову.
Прошу надати роз"яснення, згідно яких нормативних документів місцеві органи влади та охорони здоров"я мають право закуповувати препарати за бюджетні кошти для мого лікування.

З повагою,

Андрій Путніков

Андрій Путніков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):Я, як інвалід 2 групи з орфанним (рідкисним) захворюванням - аденома гіпофіза, акромегалія та супутніми діагнозами -цукровий діабет 2 тип, гіпертонічна хвороба та інш., маю право отримувати безкоштовно ліки згідно Закону України №1213-VII від 15.04.14 (Розділ V,
ст.53-1), Постанови КМУ від 31.03.15 №160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які
страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими
продуктами для спеціального дієтичного споживання» та Наказу МОЗ України від 27.10.14 № 778 «Про
внесення змін до Переліку рідкісних (орфанних) захворювань, що призводять до скорочення тривалості
життя хворих або інвалідізації та для яких існують визнані методи лікування», постанови КМУ від 17 серпня 1998р. №1303 із зінами, внесеними Постановами КМ №1009 від 13.12.2017 Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань.
Прошу надати роз"яснення, згідно яких нормативних документів місцеві органи влади та охорони здоров"я мають право закуповувати препарати за бюджетні кошти для мого лікування.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Андрій Путніков

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти