Закупівлі для НУШ.

Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Про кількість парт, стільців та інших видів меблів, що були придбані та поставлені на облік до перших класів закладів освіти Саксаганського району Кривого Рогу коштом міського бюджету та держсубвенції за програмою Нової української школи у 2019 році - по кожному закладу окремо.

2. Про кількість комп`ютерів вчителя, що були придбані та поставлені на облік до перших класів закладів освіти Саксаганського району Кривого Рогу коштом міського бюджету та держсубвенції за програмою Нової української школи у 2019 році - по кожному закладу окремо.

3. Про кількість та види мільтимедійної та іншої техніки(принтери, багатофункціональні пристрої, проектори, телевізори, мультимедійні дошки тощо), що були придбані та поставлені на облік до перших класів закладів освіти Саксаганського району Кривого Рогу коштом міського бюджету та держсубвенції за програмою Нової української школи у 2019 році - по кожному закладу окремо.

З повагою,

Ірина Анцифрова

Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради, Виконавчий комітет Саксаганської районної ради

1 Attachment

13.08.2020 16:08, Ірина Анцифрова пишет:

показати цитоване

Відділ освіти, Виконавчий комітет Саксаганської районної ради

2 Attachments

Відділ освіти, Виконавчий комітет Саксаганської районної ради

2 Attachments