Закриття та відкриття КПВВ у Донецькій та Луганських областях

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. В рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України» який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), здійснює постійний моніторинг умов перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганських областей (далі - КПВВ).

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 з 16 березня 2020 року введено обмежувальні заходи на перетин КПВВ. Однак, в подальшому певні обмеження були знятті та дозволений перетин громадян через вищевказані пункти за умови дотримання певних вимог.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:

1) Протягом якого періоду були закриті КПВВ в обох напрямках. На підставі чого дозволялися виключення у перетині?

2) Протягом яких періодів та які КПВВ відкривалися за рішенням уряду України;

3) З якого періоду та на яких КПВВ здійснювався (-ється) перетин громадян з/на НКУТ.

З повагою,

Руслан Романів

Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment