Закриття санаторію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мами дітей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня! Звертаємось до вас за роз’ясненням щодо закриття Комунального підприємства "Криворізький дитячий спеціалізований лікувально-реабілітаційний центр" Дніпропетровської обласної ради", м. Кривий Ріг. Справа в тому, що в санаторії на стаціонарному лікуванні знаходилися діти з різними захворюванням ніг, які цілодобово проходили лікування на витяжці та отримували відповідне фізіотерапевтичне лікування. Лікування потребує дуже великого часу для повного одужання дітей. На сьогоднійній день дітей віддали батькам, в зв’язку з карантитом, але про продовження подальшого лікування адміністрація закладу відповіла, що заклад ліквідують і діти не зможуть продовжити подальше лікування, але якщо діти не зможуть продовжити лікування, вони й надалі не зможуть ходити. Надайте будь ласка роз’яснення щодо даної ситуації і відповідь чи зможуть діти після закінчення карантину продовжити лікування?

З повагою,

Мами дітей

обласна рада Днiпропетровська, Дніпропетровська обласна рада

І
1158/0/2-20 і 03.04.2020

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]