Законність встановлення блокуючих пристроїв на дорогах загального користування в с. Скибин Броварського р-ну,

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Яким нормативно-правовим актом передбачено встановлення шлагбаумів, які перекривають рух автотранспорту по дорогах загального користування в с. Скибин Броварського р-ну, а саме на вулицях:
- Польова
- Озерна
- Деснянська

2) Хто є власником вищевказаних шлагбаумів?
3) Чи всі громадяни (відповідно до Конституції України та чинного законодавства) мають право (змогу) вільного пересування (проїзду на автотранспорті) по вищевказаним вулицям?

Дане питання є надзвичайно важливим, адже встановлювати будь-які блокуючі пристрої, шлагбауми, бетонні блоки або інші елементи благоустрою, які обмежують проїзд автомобілів, можлива тільки на ділянках, які перебувають у довгостроковій оренді або у власності. Крім того, така установка повинна бути узгоджена з відповідними структурами.
В даному випадку, заблоковані дороги загального користування.
Перекриті дороги створюють значні перешкоди для проїзду машин невідкладної медичної, протиаварійної та протипожежної допомоги та становлять під загрозу життя та здоров’я людей.
Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань (ч. 2 ст. 27 Конституції України).

З повагою,

Володимир

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment