Законність розміщення молокоприймального пункту на території Хмільницької техшколи ТСОУ по вул. Монастирській 59

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро Притомний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Петро Притомний

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про законність встановлення молокоприймального пункту ФОП Юхименком А. П. на території Хмільницької техшколи ТСОУ по вул. Монастирській 59

Чи відповідає даний молокоприймальний пункт санітарно-гігієнічним нормам?

Чи має даний молокоприймальний пункт централізоване водопостачання та водовідведення та куди зливається каналізація від нього? Прошу надати копії договорів.

На підставі яких правовстановлюючих документів на землю розміщено молокоприймальний пункт за адресою м. Хмільник, вул. Монастирська, 59? Прошу надати копії цих документів.

Чи законно розміщено на території Хмільницької техшколи ТСОУ по вул. Монастирській 59 газозаправний пункт та чи наявні документи на земельну ділянку на якій розташований даний газозаправний пункт. Прошу надати копії документів.

З повагою,

Петро Притомний

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

1 Attachment

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

1 Attachment